Broad experience

Zdobywaliśmy doświadczenia pracując przy projektach dla firm telekomunikacyjnych i banków, w dziedzinach sprzedaży (Customer Relationship Management), kontaktu z klientem (Contact Center), infrastruktury IT i zarządzania tożsamością (Identity Management).

Wielkość projektów

Nasze aplikacje są używane w firmach telekomunikacyjnych i bankach przez grupy użytkowników w liczbie od kilku osób do ponad 1000. Nasze aplikacje działają m.in. w obszarach infrastruktury technicznej IT, działów HR czy sprzedaży usług telefonii komórkowej.

Nasi konsultanci uczestniczyli w tworzeniu rozwiązań dla największych polskich przedsiębiorstw w tym czołowych banków i firm telekomunikacyjnych. Nasi pracownicy mają przynajmniej kilkuletnie doświadczania w branży IT, począwszy od programowania a skończywszy na zarządzaniu i wdrożeniach projektów informatycznych. Zawsze nasze podejście do jakości i sposobu pracy spotykało się z uznaniem.

Obszary kompetencji

Nasze doświadczenia obejmują projekty zrealizowane takich obszarach biznesowych:

  • Rozwiązania portalowe - wszelkiego rodzaju systemy oparte o aplikacje WWW oraz rozwiązania portalowe np. Sharepoint.
  • Identity & Access Management - integracja informacji o użytkownikach, zarządzanie pełnym cyklem życia konta użytkownika, delegacja zarządzania strukturą organizacyjną do przełożonych jednostek organizacyjnych, i inne. Business Intelligence
  • Business Process Management - systemy wspierające procesy decyzyjne i różnego rodzaju procesy typu "workflow" działające w przedsiębiorstwie.
  • Customer Relationship Management - systemy zarządzania i wspomagania sprzedaży produktów oraz usług, systemy wspomagające pracę przedstawicieli czy partnerów handlowych, systemy integracji zamówień i wspomagania procesów zakupu pomagającego klientom w pełnym wykorzystaniu potencjału działającego w przedsiębiorstwie systemu promocji i rabatów.
  • Rozwiązania dla Administratorów infrastruktury IT

Jesteśmy gotowi spotkać się państwem by bliżej opisać nasze kompetencje i doświadczenia w odniesieniu do konkretnych zrealizowanych projektów i w sferze obszaru biznesowego którym państwo jesteście zainteresowani., prosimy o kontakt pod adresem sprzedaz(małpka)bravelabs.pl

Technologie

Przez lata tworzyliśmy różniej wielkości systemy infomatyczne dla różnych odbiorców. Głównie aplikacje WWW w technologiach .NET, Java oraz Python.